skip to main content

Yeni Gerkens® CT70 kakao tozu

Tüketicilerin tercih ettiği bir çikolata deneyimi

Müşterilerin, yeni Gerkens® kakao tozuyla yapılmış pasta, kek ve çörek gibi fırın ürünlerini neden tercih ettiğini, gözler kapalı olarak yapılan bir tatma testiyle keşfedin.

Hemen bir numune sipariş edin!

Other languages:  Arabic  Deutsch  English  Français  Italiano  Russian

Yeni Gerkens® CT70 kakao tozu özellikle pasta, kek ve çörek gibi fırın ürünleri için geliştirildi. “Fırının Patronu” takma adına sahip olan bu ürün, fırında pişirilmiş ürünlerde müşterilere ayrıcalıklı bir lezzet deneyimi sunuyor. Gerçek çikolata kokusunu ve tadını verip lezzeti artırıyor ve nefis kahverengimsi rengiyle göz dolduruyor. Gerkens® CT70 tozunun kullanıldığı ürünler de böylece benzerleri arasında öne çıkıyor.

Gerkens®, fırın ürünlerini üretenler için belli bazı avantajlar sunuyor:

  • Müşterilerin de onayını alan mükemmel bir çikolata kokusu ve tadı
  • Tozun gözü okşayan cazibesini yansıtan nefis bir kahverengimsi renk
  • Kolay pişirme seçeneği – tek kakao tozunda iki ayrı kullanım avantajı: Üstün bir lezzet ve kokuyu elde etmek için Gerkens® CT70 tozunu dilerseniz çikolatalı keklerin ana gövdesinde, dilerseniz kaplama veya dolgu malzemelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz
  • Birinci sınıf etiketleme: Gıda mühendisleri tarafından geliştirilen Gerkens® CT70 tozunun hem düşük yağlı hem de yüksek yağlı versiyonları bulunuyor. Doğru oranda şeker de içeren yüksek yağlı Gerkens® CT70 sayesinde, müşteriler etiketlerinde “çikolata tozu kullanılmıştır” ifadesini gönül rahatlığıyla kullanabilirler
  • Alkalileştirme malzemesi kullanımı %7nin altında olan bir toz. Fırında pişirilen üründe başka bir alkalileştirme malzemesi kullanılmadıysa, etikette bu açıdan bir açıklama yapma ihtiyacı ortadan kalkar


Hemen bir numune sipariş edin!
 


Lütfen şunu dikkate alın: Numuneler sadece EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) ülkelerinde bulunan ve herhangi bir tedarikçiden yılda en az 50 ton kakao satın alan gıda üreticileri içindir.

Dünyanın önde gelen kakao tozu üreticisi olan Gerkens® bir dizi çözüm sayesinde müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamaya önem veriyor. Fırıncılık sektöründeki müşterilerinin başarıyı yakalamasına yarımcı olmak istiyoruz. İşte bu amaçla Gerkens® Kakao Mühendisleri, tercihlerini daha iyi anlamak için müşterilerimizle temasa geçiyor. Müşterilerin genel olarak çikolata, özel olarak da fırın ürünleri hakkında davranış ve beklentilerini anlamak için İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Belçika, Hollanda, İspanya, Polonya ve Türkiye’deki 35.000’i aşkın müşterinin katılımıyla kapsamlı bir pazar araştırması yapıldı.

Kakao tozu, fırın ürünleri kategorisinde çoğu zaman son ürüne renk katmak için kullanılır. Oysa yapılan araştırmalar tüketicilerin kakao tozundan sadece renk değil, tat ve koku da elde etmek istediğini ortaya koymuştur.

Kakao Mühendisleri, böyle bir sonucu ortaya çıkarmak için aylar süren çalışmalar sırasında pek çok deney gerçekleştirdi. Gerkens® uzman panelinin katılımıyla pek çok tatma seansı düzenlendi. Müşterilerin, rengin ötesinde gerçek çikolata deneyimini de yaşayabilecekleri bir ürünün geliştirildiğine tüm panel üyeleri kanaat getirene kadar bu tatma seanslı devam etti.
Ama aslında en iyi jüri müşteridir. Dolayısıyla kamuoyu araştırma şirketi Ipsos’un da sürece dahil olmasıyla, müşterilerden Gerkens® CT70 ürünü hakkındaki görüşlerini dile getirmeleri istendi.A

lınan sonuçlar göz kamaştırıcıydı!

Gözlerin kapalı olarak yapıldığı testlerde Gerkens® CT70 kullanılarak yapılan fırın ürünleri müşteriler tarafından yaygın şekilde beğenildi. Fırıncılık sektöründe kullanılan başlıca kakao tozlarına göre ürünümüz özellikle tat ve koku anlamında büyük bir fark yarattı. 
 

Related links

To learn more about these tasty topics: